1 Pár Silikonové Lifesize Ženské Nohy Model Falešné Nohy Lak Noha Nohu Zobrazení Modelu Tarsel Kost Kotníkové Gumové Mužské TPE ZISHINE 3710

Nové

997.38 Kč

Tvar nohou je rovnoměrně tlusté a tenké, což je snadné, aby odpovídaly boty~

Funkce:

★ Zahrnuje: 1 pár Nohou model(Neobsahující nehty, neobsahuje Šperky A Doplňky ).Výrobek je klonován ze skutečného Ženské nohy, produkt skutečný člověk je model kompletně představuje dokonalou pleť skutečného modelu, míra detailu je jako dívat se na kus umění.

★ Vysvětlení:

Full Silikonové: celá noha je vyrobena z TPE materiálu, bez vestavěného kosti. Celé chodidlo a prsty jsou měkké a mohou být ohnuté, jak bude, stejně jako tlusté gumičkou.

Těžké kosti: chodidla a kotníky mají vestavěný-v kosti, ale kotníků nesmí být ohnutá (TG série plné kostí verze kotníky mohou být ohnuté), prsty nemají vestavěný kosti, a prsty jsou pružné jako gumičky, a může být ohnuty, jak je potřeba, ale prsty nesmí být stanovena v různých polohách.

Prsty kosti: prsty mají vestavěný-v kosti, který může být ohnuty, jak bude, a může být stanovena v různých polohách, jak je potřeba. Stejné jako "těžké kosti" verze: kotníky a chodidla mají vestavěný-v kosti, ale kotníků nesmí být ohnutá (TG série plné kostí verze kotníky mohou být ohnuty).

★ Materiál: TPE,Vysoce kvalitní non-toxické a měkký silikonový gel materiál

★ Vyhněte se nošení doplňky tmavé barvy, nebo jednoduše fade, nebo dát dohromady s inkoustem materiálů, jako jsou časopisy, nebo jinak to může být kontaminované a obtížně se čistí; Také se vyhněte přímému slunci, které může mít za následek stárnutí materiálu.

★ V případě, že položka se dostat špinavé, Použijte neutrální čisticí prostředek nebo sprchový gel a opláchněte ho ve vodě; Pokud je deformován, to může být navrácena namočením s 60° teplé vodě.

★ Výhodné pro zobrazení nebo fotografické příslušenství, jako jsou šperky,oblečení, sockings, Náramky, Masážní praxi,Manikúra,Náramky a manikúra umění atd.,nebo jako sběratelské předměty pro sběratelé umění a nohou milence.

★ Doporučená barva: pšeničná barva nohou produkty jsou více podobné skutečné nohy, a na displeji účinek je lepší.

Štítky: plné tělo mužské manekýn, oneplus 5 usb port, silikonové razítko nohy, falešné nehty stát, falešný nehet, falešné nohy, dh nehty, dívka silikonové nohy, nohy fetiš, ženské nohy sex.

2 Podpatky Klíny Solesfetish Bohyně Prst Prsten Milovník Sexy Nožky
Značka ZISHINE
Původ KN(Původu)
Sexuálně Sugestivní No
6 Zdravotní Elastické Boty Kloubové Kreslení Skici Kůže Umění Reflexologie
3 Dlouhé Nehty Krása, Model, Krásný Prsty Fetiš
Velikost 3710
Materiál TPE
1 Lék Manu Ponožky Fetishnation Nohy Oblouky Naboso Higharches Vysoké
Číslo Modelu 3710
5 Kotník Gumové Muž í Manekýn Figuríny Lidské Ženy Silikonové
Pohár Tvar Plný Pohár
Obscénní Obrázek No
4 Instafeet Insta Nohy Tlapky Nohou Falešné Nehty Nohou Zobrazení Tarsel Kost

Napsat svou recenzi!

1 Pár Silikonové Lifesize Ženské Nohy Model Falešné Nohy Lak Noha Nohu Zobrazení Modelu Tarsel Kost Kotníkové Gumové Mužské TPE ZISHINE 3710

Napsat svou recenzi!

Související produkty