Kapesní 15 v 1 Kole Repair Tool Kit Hex Klíč/Francouzák/Imbusový Klíč,Šroubováky,Zásuvky,Klíče Ploché, Klíč,půjčovna nářadí

Nové

153.51 Kč

Kapesní 15 v 1 Kole Repair Tool Kit Sada

Hex Klíč/Francouzák/Allen Klíč

Šroubováky

Nástrčkový Klíč

Plochý Klíč

Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka! Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

Nejsme odpovědni za produktů, zabaven vaše místní zvyky. Nemůžeme ovládat jakoukoliv možnost nebo právo, které celní drží. Pokud vaše celní držet vaše produkty a nevydávat zpět k vám z jakéhokoli důvodu, pravidlo nebo politiky, nebudeme vrácení peněz, a není zodpovědný za takové věci.

Budeme kontrolovat kvalitu zboží před odesláním. Pokud tam jsou některé neočekávané problémy se stalo, doufáme, že k řešení problémů s kupujícím prostřednictvím přátelské následujícími způsoby:

Pokud to je problém s kvalitou, může kupující předložit tvrdí, do 15 dnů po převzetí zboží, musí kupující poskytnout fotografie nebo video a další důkazy, aby prodávající pro identifikaci. Man-vyrobené poškození, kupující převzít plnou odpovědnost. Kvalita výrobků zpracování programu:

a) kupující vrátí zboží do usa a odpovědné za zpáteční lodní náklady; poté, co obdržíme zboží ,budeme odeslat nový produkt, aby kupující a zaplatit odeslat přepravní náklady.

b) je-Li zboží (celková cena včetně poštovného je méně než 10USD) má problémy s kvalitou, budeme znovu odeslat nový produkt v kupujícímu další objednávku; pokud kupující není v plánu vytvořit nový, aby v blízké budoucnosti, může kupující zaplatit odeslat přepravní náklady a zeptat se na odeslat nový produkt.

Poskytujeme 2 letou záruku

Přejete si mít skvělý zážitek z nakupování zde!

příslušenství pro jízdní kola, silniční kolo, kola pro jízdní kolo,kol,carbon silniční kola ,příslušenství,světla, bike,kol, příslušenství, z uhlíkových vláken silniční kolo, kola,cyklistické doplňky,příslušenství pro kolo,uhlíku přesvědčivý důkaz dvojkolí, uhlíku dvojkolí,bcicleta, bicicletas,cyklokros,acessorios para bicicleta,ciclismo bicicletas,tubulární kola, trubkové ráfky carbon tubular kola, uhlíkové trubkové dvojkolí, kola, kola, kolo, silniční kolo,silniční kolo, jízda na kole, uhlíkových vláken,silniční kolo, uhlíku, kompletní, uhlík, kola, dvojkolí,dvojkolí, kola, kola, cyklistické doplňky, obří, součásti jízdních kol, cyklistické díly,karbonové silniční kolo,cyklistické kolo,uhlíku kola,silniční kola,kola z uhlíku přesvědčivý důkaz,uhlíku přesvědčivý důkaz dvojkolí, příslušenství pro jízdní kola, silniční kolo, kola pro jízdní kolo,kol,carbon silniční kola ,příslušenství,světla, bike,kol, příslušenství, z uhlíkových vláken silniční kolo, kola,cyklistické doplňky,příslušenství pro kolo, uhlíku dvojkolí, bcicleta, bicicletas,cyklokros,acessorios para bicicleta,ciclismo bicicletas,tubulární kola, trubkové ráfky carbon tubular kola, uhlíkové trubkové dvojkolí,ruote v carbonio bici da corsa, čínské uhlíku kola, bicicleta carretera, roue carbone, pevné ozubené kolo, jízdních kol 700c, carbon silniční kola 700c, volant, carbon kola mtb, 700c dvojkolí, ruedas de carbono de bicicleta de carretera, roues carbone trasy, roue velo, roda carbono, rodas de carbono, carbon rim, ruote carbonio, uhlíku přesvědčivý důkaz dvojkolí, levné-carbon-silniční-kola, bezdušové, roue carbone 50 mm, carbon fiber silniční kolo, kola, carbon kola číně, půjčovna kol, uhlík, uhlík wielen, roue carbone 38mm a pneu, čína závodní kolo, ruedas bicicleta carretera, oxid laufradsatz, ruedas, ruedas de carbono, půjčovna kol, silniční dvojkolí, roue carbone 38mm, uhlíku přesvědčivý důkaz, cerchi v carbonio na bici da corsa, rodas carbono 700c, ruedas de carbono bici de carretera, 38mm přesvědčivý důkaz uhlíku kola 700c, felgen, jantes carbone velo trasy, 38 mm, roue cyclisme

Štítky: sada klíč, díly jízdních kol velký, telefon opravy nástroj, půjčovna kostky, pro bike tool kit, bicycl, bike příslušenství obecné, multitul, yamaha dt, kolo nástroj.

Typ Multifunkční Nářadí

Napsat svou recenzi!

Kapesní 15 v 1 Kole Repair Tool Kit Hex Klíč/Francouzák/Imbusový Klíč,Šroubováky,Zásuvky,Klíče Ploché, Klíč,půjčovna nářadí

Napsat svou recenzi!

Související produkty