Nové ZYPDE USB-C PD2.0 3.0-k-DC Podvádět Rychlé Nabíjení Spustí Dotazování Detektor Notebook Napájení Typu C

Nové

149.24 Kč

modname=ckeditor

ZYPDE na prodej!Předchozí ZY12PDN ukončena iterace mají podobné funkce.Všimněte si, že tam jsou 3 verze z čeho vybírat

ZYPDE Příručka:

Tento produkt může vyvolat PD3.0 a PD2.0 specifikace napětí 3-21V proud do 6A, výkon 120W.

Po spoušť, uživatel může poskytnout backend zkušební zatížení nebo použití přes USB matka nebo self-svařovací kabel.

PD trigger pomocí hardware protokolu IC, kompatibilita není analogové schéma může být ve srovnání.

Verze s USB přijímá vysoce aktuální čistá měď základna s nízký vnitřní odpor.

TID certifikace vysoká životnost, vysoký proud C port, TV anti-krátký obvod anti-reverzní připojení, Japonsko ALPY dlouhý život, světlo dotykový spínač.

Je vybaven USB svařovací pozici a 5,08 šroubová svorka svařovací polohy k usnadnění výroby Typu C na DC vedení.

Malý objem 15 mm široký *28 mm dlouhé, svařování DC line teplem smrštitelné trubice mohou být použity k nabíjení vašeho notebooku s PD mobilní napájení.

Ultra-nízká spotřeba 1-2mA je 4 krát menší než předchozí generace ZY12PDN-8 ma.

Dobrou bezpečnost a stabilitu, C port s reverzní připojení ochrany, CC zkratu odolnost vůči VBUS.

Návod k použití

V manuálním režimu, stiskněte tlačítko pro přepínání rychlostí, a barevné světla jsou červená, žlutá, zelená, azurová, modrá, fialová a bílá, což představuje použití zařízení 1-7.

V PPS kontinuální nastavitelný režim, napětí může být snížena tím, že dlouze stiskněte a podržte, a odpovídající zařízení může být automaticky spuštěno v automatickém režimu.

Pokud PD není spuštěna nebo časový limit není, odpověděl, azurová, světlo bude blikat, aby se zpráva chyba.Pokud není žádné odpovídající zařízení v automatickém režimu, 5V bude spuštěna ve výchozím nastavení.

Vlastní záhada funkce vyžaduje nabíječku na podporu nejméně 5-11VPPS.Pokud ne, červené světlo začne blikat, aby se zpráva o chybě.

Velkoobchodní více než 100 může být přizpůsoben na jakýkoliv spouštěcí režim, obraťte se na vlastníka podrobnosti.

Stiskněte tlačítko a pak připojte jej k zadání výchozího nastavení funkce režim.

Výchozí Nastavení režimu

Stiskněte tlačítko a poté jej zapojte.Po výbuchu červené, zelené a modré osvětlení, uvolněte tlačítko a zadejte výchozí režim.Odpovídající funkce barvy světla jsou následující:

Napájení na výchozí krátký stisk tlačítka dlouhý stisk tlačítka

Červená 5V pevné napětí z nízké na vysokou cyklu PPS profilu dlouhým stiskem v kroku nařízení

Žlutá 9V pevné napětí

Zelené pevné napětí 12V

Modrá 15V pevné napětí

Modrá 20V pevné napětí

Fialová PD2.0 opilý upscale

Bílé pevné napětí 5V + proso z nízké na vysokou cyklu PPS gear long stiskněte v kroku regulace napětí

Červená flash ankety z nízké na vysokou

Žlutý blesk nízká nízká vysoká volební

Zelený záblesk z nízké na vysokou stop v opilosti vysoce kvalitní z nízké na vysokou cyklu PPS gear long stiskněte v kroku nařízení

Po zelené flash opilý, skupina PPS opilý, vysoké napětí, změna PPS zařízení nahoru a dolů, stiskněte dlouze tlačítko na krok regulace napětí

Po modré flash opilý, skupina PPS+ XIAO-MI změnil PPS zvedací zařízení a dlouhým stisknutím vstoupit na posílení regulace tlaku

Fialové blesk vlastní tajemné funkce

Bílá flash vlastní tajemné funkce + XIAO-MI

Po nastavení, dlouze stiskněte tlačítko uložit výchozí světlo a konec.Další čas, kdy je zapnuto napájení, bude to spustit přímo podle výchozí nastavení.

+XIAO-MI zástupce maskované jako XIAO-MI mobilní telefon, vhodný pro spuštění Mi PD adaptér plném zatížení výstupní napětí a proud.Nicméně, to může způsobit jiné non-proso adaptéry méně kompatibilní.

Upozornění: Tento produkt je pouze pro profesionální uživatele.Po PD je spuštěna, je přísně zakázáno pro přístup k jakékoliv zařízení, které nemůže vydržet vysoké napětí, zejména verze-výstup z USB portu.Obchod nenese žádné ztráty, pokud zařízení je spálen

ZY12PDN a průmyslové třídy ZY12PDG specifikace

Funkce je zavedena

Tento produkt může vyvolat jakékoliv napětí podle PD2.0 specifikace, napětí 3-20V, proud 0-5A.Po spoušť, uživatel může poskytnout backend zkušební zatížení nebo použití přes USB matka nebo self-svařovací kabel.

Návod k použití

Po zapnutí napájení, ZY12PDS vstoupí do PD režimu ve výchozím nastavení.Stabilní červené zobrazení sedmi barevných světel znamená, že výchozí 5V byl použit.Pokud adaptér podporuje více napětí, můžete přepnout výstupní napětí kliknutím lehký dotek spínače.Sedm barev rozsvítí stabilní [červená, žlutá, zelená, azurová, modrá, fialová a bílá] zobrazit odpovídající napětí a proud skupin na aktuální aplikaci adaptér výstup číslo 1-7.

Pokud adaptér nepodporuje PD režim, časový limit připojení je abnormální, nebo žádost neodpovídá, červená světla blikají.

Nastavení režimu

Při zapnutí napájení, barva světla budou blikat, což znamená, že aktuální pracovní režim.Stiskněte tlačítko a potom zapnutí.Po záblesku světla, nechat to jít a vstoupit do nastavení, krátce stiskněte pro přepínání barvy světla, dlouhý stisk světla, jak ušetřit.

Barva odpovídající funkce ze sedmi barevných světel: červená: přepínání napětí pomocí tlačítka; žlutá: naneste 8-10V; zelená: naneste 11-13V; zelená: naneste 14-16V; modrá: naneste 18-20V; fialová: platí nejvyšší napětí; bílá: anketa všech podporovaných napětí.

Štítky: 12v 80ah baterie, qc spoušť, wavgat pd návnada, napájecí zdroj pro vrtačku, případ microsoft surface pro 6, koupit lov návnadu, návnada pd, dc pd, typ c spoušť, hliníková tyč.

Původ KN(Původu)
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Certifikace NIC

Napsat svou recenzi!

Nové ZYPDE USB-C PD2.0 3.0-k-DC Podvádět Rychlé Nabíjení Spustí Dotazování Detektor Notebook Napájení Typu C

Napsat svou recenzi!

Související produkty