Double-side Přenosný Velká Podložka pod Myš Gamer XXL protiskluzové Přírodní PVC, podložky pod myš Vodotěsné Stůl Mat Počítač, Klávesnice, Podložka pod myš

Nové

201.27 Kč

Double-side Přenosný Velká Podložka pod Myš Gamer XXL protiskluzové Přírodní PVC& Semišové podložky pod myš Vodotěsné Stůl Mat Počítač, herní Podložka pod myš Klávesnice Kryt Stolu

Featrues:

1.Ochrana životního prostředí PVC podložka pod myš: Non-toxické, znečištění-free, a benzen-zdarma.

2.Stainlessness PVC podložka pod myš: není Tam žádný lepidlo pádu, to nebude skvrny na rukou, a nebude skvrny na povrchu objektu.

3.PVC matný povrch přispívá k rychlému snímání optické myši.

4.Anti-skluzu majetku a dobré adsorpci PVC podložka pod myš aby podložka pevně drží na pracovní ploše. Vyhněte se posuňte mouse pad a nepříznivě ovlivnit provoz myši.

5.PVC podložka pod myš snadno se čistí a odstranit prach a nečistoty, udržuje myš v čistotě po dlouhou dobu.

Poznámky:

1. Single-sided mouse pad znamená, že přední podložka pod myš je vyroben z PVC a zpět je vyrobena z semiše. Obě strany mohou být použity. To může být použit střídavě v létě/zimě.

2. Oboustranná podložka pod myš se odkazuje na stejný materiál na přední a zadní, všechny vyrobené z PVC materiálu, a každá strana má jinou barvu, to znamená, že dvě barvy.

Štítky: psací stůl podložka, podložka pod myš růžová, roztomilá podložka pod myš, herní podložka pod myš, podložka pod myš, stůl mat, šaty pro ženy xxl, koberec gamer, klávesnice mat, myš rapoo.

Produkty Stav Skladem
Typ 3 podložka pod myš gamer
Typ herní podložka pod myš
Typ 7 Velká podložka pod myš, Velká podložka pod myš
Původ KN(Původu)
Styl Radiační Ochrana
Typ 2 gamer podložka pod myš
Typ 6 Nadrozměrné podložka pod myš laptop desk pad kožené reklamní podložka pod myš
Značka cmaos
Číslo Modelu XXXL podložka pod Myš
Typ 5 Oboustranná podložka pod Myš
Materiál PVC Kůže Podložka pod myš
Typ 4 Monochromatický Podložka Pod Myš
Balíček Ano

Napsat svou recenzi!

Double-side Přenosný Velká Podložka pod Myš Gamer XXL protiskluzové Přírodní PVC, podložky pod myš Vodotěsné Stůl Mat Počítač, Klávesnice, Podložka pod myš

Napsat svou recenzi!

Související produkty