20mm 22mm 24mm 26mm italské Telecí kůže Hodinek pro Panerai Tmavě Modrý Kožený Řemínek Pánské Hodinky Pásy Šité v Tang Spony Pásů

Nové

367.57 Kč

Italský Olej Vosk Kožené Silikonové Gumy Sole Hodinky Popruhy pro Panerai Kapela Muži Kartáčovaný Přezkou Hodinky Pás 20 22 24 26 mm Samec Uhlíkových Vláken Hodinky Doplňky-Kožený Popruh pro Panerai Náramky, pásky na Hodinky Mužské Náramky 20mm 22mm 24mm 26mm Pánská Pás PAM Ručně vyráběné Muži Watchband pro Panerai Radiomir a Luminor 22mm 24mm 26mm Crazy Horse Tele Kožené Hodinky Popruhy Mužské Náhradní Kapely Vintage Hodinky Kožený Řemínek Pro Panerai Watchband Accessoies Vegetble Opalování Náramek 20 22 24 26 mm Ženy Muži Pásy Kámen Vzor Kůže Popruh Muži pro Panerai Hodinky Náramek Černá Hnědá 22 24mm Náramek s Tang Sponou Hodinky, Doplňky, Opasek Mužské Měkké Gumy Náhradní Popruh pro Panerai Luminor 24mm 26mm Kapel Muži Vodotěsné Sportovní Potápění Sledujte Pásu Mužské Hodinky Příslušenství 22mm 24mm 26mm Mužů Náhradní Hodinky Kapela Popruh pro Panerai Hodinky Popruh Kožené Modré Hodinek Pulseira Relogio w Držák Correa Ručně vyráběné italské Telecí kůže Hodinky Kapely pro Panerai Námořní Hodinky Watchband Pásy 20 22 24 26 mm Kožený Řemínek Muži Šité v Tang Spony

Často kladené otázky

SF1-Myslíte si, podporovat dropshipping a velkoobchod?

Ano, vítáme, může kupující získat 5% pro objednávky nad 2 ks, 10% pro objednávky nad 3 ks. Pokud budete potřebovat více než 50ks, mluvit s námi před cílem, jsme připraveni pomoci vám v první době.

SF2-Je tam nástroj pro nahrazení kapely a jak se vám balení?

Ano, budeme posílat šroubovák pro každou objednávku. Balíček také přijít s lehkou váhu pohled zaměřit se cítil případ pro konání popruh, jim zabránit poškrábání a nárazům, takže balíček bude v dobrém stavu, celou cestu, když otevřete balíček. Kromě toho, můžete držet za poutko do kapsy pro cestování nebo kdykoli budete chtít změnit kapel. Navíc, případ může provádět jako kabelku držet malé věci, jako jsou klíče.

SF3-Jsou popruhy stejné jako na webu?

Vezměte prosím na vědomí, že, protože to je přírodní kůže, ne dvě hodinky popruhy jsou obdobné a bude se výrazně lišit od fotografie.Kdyby to bylo PU, pak vzor a obilí bude stejný. Prodáváme pouze přírodní kůže, takže žádné dvě hodinky popruhy jsou obdobné a bude se výrazně lišit od fotografie.

Poznámka:_, Protože pásek byl formován během výrobních procesů, nový popruh by mohl být tuhé. Složit ji několikrát, nebo jej použít pro několik dní, popruh budou měkké a pohodlné na nošení .

Zpětnou vazbu _ Jakmile se vaše položky dorazí v uspokojivém stavu, prosím zanechat pozitivní zpětnou vazbu pro nás. Budeme dělat totéž pro tebe. Prosím nenechávejte žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu dříve, než e-mail váš problém pro nás. Musíme pomoci vám vyřešit problém.

Štítky: 007 nato popruh, high-end reproduktor, panerai popruh, haiqin hodinky, světlé tmavě modré, 24mm pásek panerai, kůže watchband, 22mm gumový pásek, pre v. šroub spony, oyster popruh.

Typ Položky Hodinek
Číslo Modelu PR119
stav Nové s tagy
Lug Šířka 20mm 22mm 24mm 26mm
Kapela Délka 20cm
Kapela Typ Materiálu Kravské Kůže
Spona Typ Pre-v Tang Spony
Značka sight zaměření

Napsat svou recenzi!

20mm 22mm 24mm 26mm italské Telecí kůže Hodinek pro Panerai Tmavě Modrý Kožený Řemínek Pánské Hodinky Pásy Šité v Tang Spony Pásů

Napsat svou recenzi!

Související produkty