5 Listů Přenos Tepla Vinyl 12"x8"/30cmx20cm pro T-Košile, Žehlička na HTV Kompatibilní s Cricut, Portrét, Tepla Tiskové Stroje

Nové

74.41 Kč

5 listů 30cm x 20cm PU Vinyl

150-160degree,10-15seconds,horké oloupeme.

Zdarma expresní dodání pro objednávky nad $17 v některých zemích

Bohaté a Pestré Barva: nesrovnatelná kombinace barev,snadno vyřešit problém výběru obtížnosti. Přizpůsobit svůj jedinečný vzor s unikátní barvy. To může být použit k navrhnout své plátno boty, trička, tašky, kabáty a kabelky. Jste nejvíce zvláštní člověk v davu! Vysoce kvalitní Vinyl: Po opakovaných testech, naše výrobky mají vysokou pružnost, pro opakované čištění bude udržovat vyšší kvalitu, nebude snadno zbavit barva, pro výrobu jemných projekty mají více výhod. Střih a Trávu Snadno: Nastavení parametrů podle návodu (nebo nastavení výkonu každý stroj jinak) pro řezání a pletí bude příznivější pro své dokončení projektu. Naše vinylové podložce je citlivý na tlak a teplotu, a to je snazší odlepení jakmile je design je převedena na požadovaný povrch. Bezpečný a Odolný Vinyl: Náš vinyl je vyroben z vysoce kvalitní, ekologické přátelský polyuretan, pružnost a měkkost. Ve srovnání s jinými značkami, tento materiál je velmi tenký, snadno ovladatelný, šetrné k životnímu prostředí, bezpečné nošení, velmi vhodná pro zdobení dětského oblečení a doplňky, tak, že vaše rodina a děti jsou v bezpečí, módní, chemické-free. Barvy - citronově žlutá, červená, fialová, královská modrá, zelená, stříbrná, černá, bílá, zlatá, světle modrá, růžová, růže červená Výrobek prodejní místo:

Materiál, který přichází na jasné nosné fólie s vynikající rozměrovou stabilitu a velmi dobré řezné vlastnosti aplikace. Snadno použitelné nejlépe pro Cricut Silhouette Cameo a všechny ostatní die-cut řezací stroje Vhodné pro Žehlička Na Přenos tepla tiskové Stroje, stroj i domů železa.

Počkejte 24 hodin před prvním mytí. Přenos Tepla vinyl je velmi pružné stretch odolné. Vaše návrhy budou mít stejnou barvu i po 50 pracích cyklů, žádné vyblednutí, bez kůry a bez trhlin.

Náš přenos tepla vinyl roll vyrobené s novou, super tenký materiál, který se snadno a pohodlně nakrájíme na různé velikosti výtvarné návrhy nebo loga nebo písmena, přidání více možností a časy navrhování. Premium velikost pro více zábavy.

PU Tepla Vinyl je vyroben z vysoce kvalitní eko-friendly polyuretanu s pružnost a měkkost. Tloušťka materiálu je velmi tenká, snadno ovladatelná ve srovnání s jinými značkami, tak snadno pro začátečníky zákazníky k použití. Eco-přátelské a bezpečné nošení.

Právě to, co potřebujete, přesně to, co mám! Nejlepší přání pro vás!

Štítky: vintage portrét silueta, cricut snadné tisku, htv vinyl roll, cricut radost, htv vinyl, přenos tepla vinyl, double heat press machine, cricut maker, cricut žehlička na vinylu, tisk štítku vinyl.

Původ KN(Původu)
Povrchová Úprava Barevné
Typ htv
Materiál PU
Funkce Dekorativní
Číslo Modelu PU HTV
Velikost 5 listů 30cmx20cm

Napsat svou recenzi!

5 Listů Přenos Tepla Vinyl 12"x8"/30cmx20cm pro T-Košile, Žehlička na HTV Kompatibilní s Cricut, Portrét, Tepla Tiskové Stroje

Napsat svou recenzi!

Související produkty