Befon 14 Palcový Privacy Filter Obrazovky Ochranný film pro Širokoúhlý 16:9 Notebook Screen Protector 310mm * 174mm

Nové

260.75 Kč

1 . Velikost:14" ŠIROKOÚHLÝ (16:9) jste frustrovaní, když se snaží chránit obrazovku od pohledu? Podívejte se žádná další, s befon soukromí obrazovky filtry, ty již nebudou muset starat o důvěrné informace budou vystaveny! Na befon, jsme se zaměřit pouze na ochranu soukromí obrazovky filtry. befon soukromí obrazovky filtry jsou prémiový produkt za přijatelnou cenu. Naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které budou splňovat všechny normy. Pomocí zpětné vazby našich zákazníků se snažíme nabídnout nejvyšší kvalitu soukromí obrazovky filtry na trhu.

2. Kompatibilita zařízení: 14 Palcové Širokoúhlé Obrazovce Notebooku a LCD/LED Obrazovek s poměrem stran 16:9. Diagonální Délka: 14 Cm Výška: 6.85 cm (174 mm) Šířka: 12.2 cm (310 mm) Poměr stran: 16:9 Kompatibilní s dotykovými obrazovkami. Ochrana očí , filtr bloky 96% UV redition . Pomáhá udržet informace na obrazovce v soukromí. Počítač uživatel vidí na obrazovce datum jasně z boku ,jiní v něm vidí darkend obrazovce. Snadno připojit a odstranit.

3. Vlastnosti produktu: To může zabránit 96% UV záření a 99,9% LF-Radition chránit vaše oči. To může snížit povrchu odraz osvětlení a vnějšího osvětlení s výsledkem v jen 5,8%, sazba reflexe. To může zabránit zmapovat do světla šíření a blikat s AG procesu. To může zabránit statické a prach ulpívající . Můžete si vychutnat své vlastní texty, a zkontrolujte, zda vaše mobilní bankovní účet a sexy fotky kdykoli a kdekoli na veřejnosti volně.

Anti-nakouknutí

Když se na displeji LCD obrazovka je adhereed s anti-vykukující chránič obrazovky ,budete mít jasný pohled na přední straně s fyzickou polarizované světlo principu a není vidět nic za jisté míry bysides přední.

Anti-scratch

Tento produkt může zabránit poškrábání ,znečištění ,prachu a otisků prstů, aby chránit váš mobilní telefon před vnějším poškozením díky své super anti-rub kabát nakládat.

Snadno ulpívající

Tento produkt může být znovu použity pro mnoho krát ,to nepotřebuje žádné gluewater se držet,také to nebude produkovat žádné bubliny .To může zabránit oslnění, které je způsobeno tím, že teplo odraz,slunce ,a ht.

Štítky: jade muži prsten, filtr obrazovky, hp notebook screen protector, notebook privacy protector, notebook screen protector, anti glare screen protector notebook 43, 14 palcový notebook screen protector, herní notebook, poznámkový blok, ecran.

Displej Poměr 16
Kompatibilní
Značka NoEnName_Null
Typ
Jméno
Má Soukromí Ano
Tloušťka
Soukromí stupeň
Hodí Typ Zařízení
Číslo Modelu 14" PC (310mm*174mm) Privacy Filter Pro 16
Balíček Ano
Použití PC / Notebook
Hlavní funkce
Montáž
Materiál
Typ Rámu
Velikost Displeje 14"

Napsat svou recenzi!

Befon 14 Palcový Privacy Filter Obrazovky Ochranný film pro Širokoúhlý 16:9 Notebook Screen Protector 310mm * 174mm

Napsat svou recenzi!

Související produkty