2019 Nejnovější Mini Univerzální Bezdrátový Dálkový Ovladač rf Přijímač 12/24v elektrických systémů

Nové

228.13 Kč

2019 Nejnovější Mini Univerzální Bezdrátový Dálkový Ovladač rf Přijímač 12/24v elektrických systémů

Otevřený kód přijímače FD069 je otevřen pro rolling-code . Paměť maximálně 31 ovladačů. Možnost programování kanálu kombinaci tlačítek na dálkovém ovladači. Kompatibilní s rolling-code dálkové ovladače a může také být naprogramován tak, dálkových ovladačů od jiných výrobců.

Napájení

12-24V AC/DC Proud 15 mA v pohotovostním režimu, Výstup 24V-1A relé Č. Frekvenci 433,92 mhz Množství dálkových ovladačů

31 Množství kanálů 1(relé kanál) Kanál modely

*Monostabilní(1,3,5,25 sekund)

*"SLAYP"( Tak Dlouho, Jak Budete Tisku)

*Bistabilní Provoz Bzučák tipy, dosah až 200m Model FD069

1*Přijímač 1*anglický manuál

DALŠÍ FUNKCE

* superhet - až 200m rozsah

* Montážní otvor-efektivní montáž pomocí jednoho šroubu a to i na kulovou plochu nebo upínací * akustické potvrzení, signál je přijat,jinak pro dálkové ovladače NICE FLOR a vo-

ntly pro ostatní dálkové ovladače

* Můžete zaregistrovat až 4 tlačítka a kombinace 4 tlačítek na dálkové ovládání, dvě tlačítka a kombinace dvou-tlačítko na zamykání(aby se zabránilo náhodnému stisknutí.)

* Akustická signalizace po dobu jedné minuty nízký stav baterie dálkové ovládání (programovatelné volba)

* Registrovaní dálkové ovládání, můžete:

akusticky vidět počet naprogramovaných dálkových ovladačů vzdáleně klon nové dálkové ovládání.

1. Provoz přijímače

1.1 Stisknutím registrované dálkového ovládání tlačítko zapne relé v přijímači. Relé může pracovat v jednom ze tří režimů:

-Bistabilní

-Monostabilní(1,3,5,25 sekund)

- "S-L-A-Y-P" (Tak Dlouho, Jak Budete Tisku)

1.2 Spínací relé v přijímači může být potvrzena tím, že bzučák. Pomocí dálkového ovladače NICE FLOR může být signalizováno bzučákem jeden signál a používat další dálkové ovládání s proměnlivým kódem lze signalizuje dvojitý signál bzučáku.(volitelné programovatelné)

Bzučák je vždy aktivní během programování.

1.3 používání slabé baterie dálkového ovládání může být signalizován bzučákem (čtyři pípnutí každé tři vteřiny po dobu jedné minuty). Pomocí dálkového ovládání s dobrou baterii ukončení signalizace.

1.4 Informace o počtu registrovaných dálkových ovladačů

Stiskněte a podržte tlačítko neregistrované nebo jedné kombinace klíče registrované dálkové ovládání pro 3 sekund. Po chvíli, můžete slyšet signál, bzučák dvou skupin, oddělených krátkou přestávkou. Bzučák signalizuje lze očekávat v první a druhé skupiny. Počet signálů první skupina je číslice desítek, a počet signálů druhá skupina je číslice jednotek. (0) Nula je signalizována jediný prodloužena signál bzučáku. Například, 2 signály v první skupině a 3 signály ve druhé skupině, to znamená, že je 23 registrovaných dálkových ovladačů, Dlouhé pípnutí v první skupině, a 6 kratší pípnutí ve druhé skupině představují registrované 6 dálkových ovladačů.

2. Nastavení přijímače

Programování přijímače se provádí v šesti krocích pomocí tlačítka a bzučák signál . Když stisknete tlačítko na přijímači, bzučák signalizuje, jakmile zvuk. Zatímco držíte tlačítko, poté, co čtyři vteřiny, bzučák signalizuje dvakrát , po další čtyři vteřiny, bzučák signalizuje třikrát , po další čtyři vteřiny, bzučák signály čtyřikrát , po další čtyři sekundy indikuje, 5 krát a nakonec po čtyřech sekund bzučák signály 6 krát .

* Uvolnění tlačítka po jeden signál, umožňuje ukládání push-tlačítka dálkového ovladače.(Viz bod 2.1)

* Uvolnění tlačítka po dvojité bzučák signál umožní vymazání dálkového ovládání z paměti přijímače.(Viz oddíl 2.2)

* Uvolnění tlačítka po trojí pípnutí bzučáku chcete-li nastavit režim pro relé-Viz bod 2.3.

* Uvolnění tlačítka po čtyřlůžkový signál bzučáku nastavte bzučák signalizace.(Viz oddíl 2.4)

* Uvolnění tlačítka po pěti bzučák signály, může být vybrán: -Je klonování dálkové ovládání je možné

-Je dálkové ovladače fungují jen jedna značka, kód, např. pouze v Nice Flor

-Je provozovat všechny dálkové ovládání (otevřený kód). (Viz oddíl 2.5)

* Uvolnění tlačítka po šesti bzučák signály, přijímač lze resetovat do továrního nastavení a vymaže z paměti uložené dálkové ovladače.(Viz oddíl 2.6)

2.1 Registrace dálkové ovládání

Stiskněte a držte tlačítko na přijímači, dokud neuslyšíte signál, bzučák, okamžitě uvolněte tlačítko. Od tohoto okamžiku po dobu 10 sekund, přijímač čeká na stisknutí a uvolnění tlačítka na dálkovém ovladači. Efektivní registrační tlačítko na přijímači je potvrzeno signál bzučáku. Jeden bzučák signál pro dálkové ovládání s jakékoliv značky kód (otevřený kód), nebo dual bzučák signál pro dálkové ovládání s dedikovaný kód výrobce např. (Nice Flor)

Efektivní registrace přijímač dálkového ovládání je prodloužena o 10 sekund čekací doba přijímač pro signál z jiného dálkového ovládání. Automatické Ukončení registrace vzdálený přijímač trvá 10 sekund po poslední registraci remote a je uvedeno šest tón melodie.

Můžete rychle ruční dokončení registrace dálkové stisknutím tlačítka na přijímači ihned po registraci poslední ovladač a přijímač je uvedeno šest-tón, melodie, následuje informace o počtu registrovaných vzdálených, jak je popsáno v oddíle 1.4

Registrovat se můžete až do 31. dálkové ovladače.

Štítky: 868 mhz vysílač, 433 rf, bezdrátové univerzální dálkové ovládání, plný frekvenční, 433 mhz bezdrátový dálkový ovladač 3, 423 mhz dálkové ovládání, ac 240v dálkové ovládání spínač, 433 mhz přepínač, 9010 a, remot ovládání spínače.

Hmotnost 0.1kg
Učení kódu všechny kód, jako 1527 527 2240
Balíček Ano
Rolling-code 301 300 201 200 a tak dále
Pracovní Napětí 12/24V
Pevné kód 2262 2260 5326 a tak dále
Číslo Modelu FD069
Bezdrátová Komunikace RF
Značka FD
Použití Univerzální
Podpora APLIKACE No
Kanál 2
Dekodér IC učení kódu/pevné kód/rolling-code
Frekvence 433 MHz

Napsat svou recenzi!

2019 Nejnovější Mini Univerzální Bezdrátový Dálkový Ovladač rf Přijímač 12/24v elektrických systémů

Napsat svou recenzi!

Související produkty