Yeele Kolotoč Jednorožec Zlaté Vzory Dítě Narozeniny Fotografie, Pozadí Přizpůsobené Fotografické Kulis pro Photo Studio

Nové

77.61 Kč

YEELE -Jsme profesionální výrobce fotografické pozadí produkty, s perfektní design, produkce, prodejní a poprodejní tým, se zaměřuje na poskytování nejekonomičtější a vysoce kvalitní fotografie na pozadí pro naše zákazníky!

O USUAGE

Vhodné pro novorozené děti baby sprcha narozeninové party dekorace,osobní portrét, produktové a rodinné skupinové foto.Může být také použit pro studio, stánky, večírky, a pro svatby a obchodní/komerční použití,nahrávání videa

O MATERIÁLU

TENKÝ VINYL (TAKÉ TENKOU LÁTKOU) Vinyl materiál je nejlepší materiál pro tisk, protože barva je nejvíce jasné a živé. Tento materiál je lehký, mírně průsvitný,který je vhodný pro vnitřní použití. To není v pračce.

POLYESTER To je velmi měkký s dobrou kvalitou.Lze ji prát také může být použit na venkovní a mohou být použity opakovaně.

VÝHODY A NEVÝHODY

Vinyl je tisk účinek je o něco lepší než polyester. Vinyl je tisk sytost barev je vyšší. Pokud máte zvláště vysoké požadavky na věrnost barev, je doporučeno, že si vyberete vinyl. Ale vinyl materiál bude nějaká zaniknout z důvodu přepravy. Polyester nebude slábnout snadno, když je vystavena vodě, a lze omýt vodou. Polyester, materiál je kvalitní a vhodný pro venkovní použití. Ale cena je dražší než vinyl.

TENKÝ VINYL

Textury: Relativně Těžké V Pračce: Ne Železo: Železo pozadí s nízkou teplotou Barva: Nejvíce jasné a živé Použití čas: Jednou nebo několikrát Aplikace: Vnitřní Vrásky: může být snížena tím, žehlicí

POLYESTER

Textura: Jemná V Pračce: Ano Žehlička: Ano Barva: Světlé Použití času: Může být použit opakovaně Aplikace: Vnitřní A Venkovní Vrásky: může být snížena tím, žehlení nebo mytí

O PŘIZPŮSOBENÍ

Poskytujeme bezplatné služby šité na míru. Prosím, kontaktujte mě před uvedením pořadí a řekni mi svou kreativitu.Budeme se vzorky pro vás, dokud jste spokojeni s tím.

O VRÁSKY

Vzduch pošta má omezení velikosti, takže jsme museli loď přes skládací způsobem, místo toho, válcování a bude normální, pokud tam jsou některé vrásky.

Metoda 1

Můžete žehlit její zadek, odstranit vrásky. Nápadný v da prosím: Používejte nízké teploty!

Metoda 2

Roll to pevně válce, a čeká na 3-4 dny.

Metoda 3

Tepla s parní žehlička na zadní položku, pak to bude hladké znovu.Prosím žehlička zadní povrch s parní žehlička.

O BAREVNÝ ROZDÍL

Od barevného režimu, displeje a tiskárny, se liší zásadně, barevný rozdíl je nevyhnutelné, ale můžeme kontrolovat tato chyba velmi dobře a nebude mít vliv na účinek focení. Pokud máte nejasnosti ohledně tohoto, prosím, kontaktujte nás, aby si referenční fotografie.

Štítky: Pozadí, pivo hodiny, 40 narozeniny, photo studio fondů, Pozadí, jednorožec koruna, dekorace, široký fotografování kulis, skútr honda dio, sborové šaty, kit photo studio.

Přizpůsobitelné Ano
Číslo Modelu NWH06457
Všimněte si prosím, Položka obsahuje pouze pozadí(BEZ LEPIDLA)
Původ KN(Původu)
Chemická Vlákna Inkjet Tkaniny Ne v pračce
Typ Sprej Maloval
Značka Yeele
Balíček Ano
Materiál Vinyl
Velikost According to option(width x height)
Styl Děti

Napsat svou recenzi!

Yeele Kolotoč Jednorožec Zlaté Vzory Dítě Narozeniny Fotografie, Pozadí Přizpůsobené Fotografické Kulis pro Photo Studio

Napsat svou recenzi!

Související produkty